0212 234 0 334 Numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


 arcelik Servis

arcelik Servisi Olarak Klima Kombi Ürünlerinizi Tamir Bakım Arıza Gibi Sıkıntılı İşlerinizi Uman Ekibimizle Sorunsuz Bir Şekilde Çözüyoruz.

Biz İstanbul Avrupa Yakasında Özel Servislik Hizmeti Veren Bir Firmayız.

arcelik Servisi Olarak Kuruluşumuzdan Bu Güne Birçok İlke İmza Atmayı Başardık. arcelik Özel Servisliğinde Siz Değerli Mişterilerimizin Sürekli Yaşadığı Servis Çağrıyoruz Ama Gelmiyorlar Sıkıntısınıda Ortadan Tamamiyle Kaldırmış Bulunmaktayız. Sizlerden Aldığımız Öz Güven Sayesinde Daha Bir Çok İlke İmza Atmayı Arzuluyoruz. İsmimiz Garantiniz Olsun.

Seymen Teknik Servis Olarak Biz arcelik Firmasının Özel Servisliğini Yapmaktayız.

Bu Hizmeti Uygularkende Hiçbir Müşterimizin Haklarını Çiğneyerek Yapmıyoruz.

Uygulanması Gereken Kurallarımız Var Ve Bunlara Uyuyoruz.

Biz Bazı Servisler Gibi Gelip İş Yapmadan Fazla Para Alıp Sonrada Aynı Sorun İçin Aradığınızda Telefonlarınıza Bakmayıp Bakıpta Geliyoruz Deyipte Gelmeyenlerden Değiliz.

Biz İşine, Ustasına Ve Ekiplerine Son Derece Önem Veren Güvenen Bir Firmayız. Firma Olarak Üstlendiğimiz Bu Görevi Layikıyla Yerine Getirmek İçin Elimizden Gelenin En İyisini Yapmaya Çalışıyoruz.

Ve Bizim İçin Önemli Olan Yapılan İşin Nekadar Sağlam Olduğudur.

arcelik Servis Olarak Tüm arcelik Marka Klima Ve Kombinizin Tamir Bakım Ve Onarım İşlerini Deneyimli Ve Uzman Kadromuz İle Garantili Olarak Yapmaktayız. Servisimizin Başlıca Faaliyet Alanları Klima Ve Kombi Servisidir. Uzun Yıllardır Siz Değerli Müşterilerimize Servis Hizmeti Veren Firmamız Haftanın 7 Günü Kesintisiz Olarak Hizmet Vermekteyiz.

arcelik Markalı Ürünlerinizin Garanti Süreleri Bildiğiniz Gibi 3 Yıldır.

SERVİSLERİMİZ

Servislerimiz

SERVİSLERİMİZ

Klima Bakımı, Klima Tamiri, Klima Montajı, Kombi Tamiri, Kombi Bakımı, Kombi Arıza Servisi,

Servislerimiz

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Servis Bölgelerimiz

BÖLGELERİMİZ

arcelik Teknik Servis, İstanbul Avrupa Yakasında Tüm Bölgelere Hizmet Vermektedir.

Bölgelerimiz

Sitemizde ismi geçen logo ve marka ilgili arcelik firmasının tescilli markasıdır. arcelik Servis- arcelik markasının özel servisi olarak hizmet vermektedir. 0212 234 0 334